0212 211 00 18

|

0533 039 23 81

Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Ahşap Akustik Panel

Ahşap Akustik Panel

Ahşap Akustik Kaplama, mekanlardaki akustik ihtiyaca dönük ses yutucu, yansıtıcı ahşap panellere deliklendirme, çizgisel slot açılması, arka yüzde akustik kumaş ile ses yastığı görevi gören yalıtım malzemesi destekli mdf-lam, doğal kaplamalı, cilalı ve lake boyalı olarak uygulanabiliyor.Sesi soğurmaz, bir miktarını yutarak sesin doğru yöne kaliteli şekilde yansımasını sağlar.

Ahşap Akustik Panel

Akustik ahşap paneller yankı ve yansıtıcı panel olmakla beraber delikli, derzli modelleri mevcuttur. Kapalı ortamlarda gürültüyü soğuran ya da yansıtan ve akustik düzenlemeye yardım eden kaliteli ses duyumu sağlayan ahşap panellerdir.

Ahşap Akustik Panel

Duvarlarda veya tavanlarda kullanılan modelleri vardır. MDF ve Mdf-Lam ahşap paneller kullanılarak imal edilmektedirler.Derzli ve delikli modelleri opsiyoneldir. Delikli ahşap panelin üzerine belirli aralıkları ile deliklerin açılması ile akustiklik özellik kazanan panellerdir.

Ahşap Duvar Panelleri Kullanım Alanları

Ahşap Akustik Panel

Toplantı odaları Konferans Salonları Ofis Kongre Salonları Telekonferans salonları Büyük Parti ve Düğün Salonları Organizasyon Fuarları vb. daha bir çok kullanım alanı olup dekoratif amaçlı ve ses yalıtımı amaçlı kullanılırlar.

Ahşap Akustik Panel

Tüm Akustik Sünger İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın