0212 211 00 18

|

0533 039 23 81

Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Akustik Kumaş

Akustik Kumaş

Akustik kumaşlar Sountex adıyla da bilinmektedir. Ses yalıtımı uygulamalarında kullanılan ses yalıtım kumaşı modelleri kullanılacak alan ve materyale göre değişim göstermektedir. Soundtex : Akustik keçe kumaşlar , Ahşap perfore delikli derzli ( fugalı ) tavan duvar panellerin arka yüzeylerine preste ısıtılarak monte edilen kendinden yapışkanlı ses yalıtımı ve akustiği sağlayan ithal kumaşlardandır.Mükemmel ses yutum değerlerine sahiptir. Akustik panel yapımında kullanılan profesyonel akustik kaplama malzemedir.

Ses Yalıtım Kumaşı

Akustik Kumaş

Ses yalıtım kumaşları kullanılacak oldukları yüzeye ısıtılarak yapışır. Bir çok alanda kullanılan ses yalıtım kumaşlarının başlıca kullanım alanları şu şekildedir; konser salonu, kayıt stüdyosu vs. – duyulan sesler, ses kaynağından – müzik seti, televizyon, orkestra salonları. Kullanıldıkları yüzeyde sesi abzorbe ederek hapsederler. Bir çok farklı renkte üretilebilen ses yalıtım kumaşlarını bizi arayarak sipariş edebilirsiniz.Bu sebeple direkt sesin anlaşılmasını ve olduğu gibi algılanmasını önlerler. Sonuç olarak dinleyici direkt ses kaynağını yüksek sesle dinlemek zorunda kalır ve bu kırılma ve çamurlaşmaları daha da dayanılmaz hale getirir.

Ses İzolasyon Kumaşı

Akustik Kumaş

Ses İzolasyın kumaşu özellikleri : Rulo Ölçüleri : 180 cm*180 mt Kalınlık:0.25 mm Gramaj:70 g/m² Renk:siyah (isteğe göre beyaz) Ham Madde:% 100 Viskon, Cam veya Mineral kullanılmamakta Soundtex Akustik Kumaş Kullanım Alanları : Akustik Asma Tavanlar – Otoyol Ses Bariyerleri – Akustik Duvar Panelleri – Sinema Ekranları

Tüm Akustik Sünger İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın