0212 211 00 18

|

0533 039 23 81

Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Akustik Paravan

Akustik Paravan

Akustik paravanlar, alanları istenildiği şekilde bölümlendirmede kullanılan, dekoratiflik ve ses akustiği sağlayan modüler paravanlar, farklı renk alternatifleriyle benzersiz çözümler sunmaktadır. Gürültünün yoğun olduğu mekanlarda, alanları istenildiği şekilde bölümlendirmede kullanılan, dekoratiflik ve ses akustiği sağlayan modüler paravanlar, farklı renk alternatifleriyle benzersiz çözümler sunmaktadır.

Farklı renk ve ebatlarda, dekoratiflik ve ses akustiği sağlayan modüler paravanları istediğiniz mekanlarda kullanabilirsiniz. Akustik Ses Emici Paravan ile rahatsız olduğunuz ses ve gürültüye benzersiz kesin çözüm sunulmaktadır.

Akustik Paravan

Aluminyum çerçeve içerisine oturtulan 40 mm kalınlığında yüksek yoğunlukta cam yünü levhadan oluşmaktadır. 100 mm yüksekliğindeki ayaklar sayesinde odalarda iyi bir hava sirkülasyonu sağlanır. Alüminyum profiller içerisine oturtulan yüksek yoğunluklu camyünü levhalar farklı renk seçenekleri mevcut kumaş ile kaplanmaktadır.

Camyünü levhalar farklı renk ve seçenekler sunmaktadır.Ayrıca farklı renklerdeki renkler ile de şıklık katabilirsiniz. Bu renkli levhalar ile bulunduğunuz ortamda kendinizi çok daha huzurlu hissedeceksiniz.

Akustik Paravan

Akustik paravanlar örnek verecek olursak ofis, çağrı merkezi gibi mekanlarda masalar arasında kullanılabilir. Kumaş kaplı modelleri mevcut olup gürültülü mekanlarda ses karışıklıklarını engeller ve dekoratif bir görünüm sağlar.

Kullanılacak alanın ebatlarına göre istenilen adetteki paneller birbirine monte edilir.

Aluminyum çerçeveler istenilen renge boyanabilir.

Akustik Paravan

Ebatlar 600*1700 mm, özel ebatlar da yapabilmektedir.

Kalınlık 40 mm

Akustik NRC değeri 0.80-0.85 aralığındadır.

Tüm Akustik Sünger İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın