0212 211 00 18

|

0533 039 23 81

Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Akustik Yüzer Tavan

Akustik Yüzer Tavan

Yüzer tavan paneli ses yalıtımı sağlayan akustik yalıtıma ve ses düzenlemelerine katkıda bulunan dekoratif ses yalıtım ürünüdür. Yüzer tavan panellerini bizden satın alabilir montaj ve uygulamasını tarafımıza yaptırabilirsiniz.

Akustik Yüzer Tavan

Ana Malzemesi 95 kg/m3 yoğunluğunda kumaş kaplı cam yünü levha olup kenar detayı boya ile güçlendirilmiştir. Yüzer tavan panelleri 95 kg/m3 yoğunluğunda kumaş kaplı cam yünü levha ile oluşturulmuştur.

Akustik Yüzer Tavan

Yüzer tavan panelleri ortamdaki akustiği düzenleyebilen yani, eko, yankı, uğultu gibi ses bozukluklarını istenmeyen sesleri düzenlemede kullanılırlar.

Akustik Yüzer Tavan

Şık görünümü sayesinde ortamınıza dekor açısından farklı bir hava katmakla beraber ses problemlerini de giderecek bir üründür.

Akustik Yüzer Tavan

Ebatlar istenilen ebatlarda üretilebilir. Kalınlıklar 40 mm dir. Uygulama şekli : Özel askı aparatlarıyla tavana serbest asılır. Yüzer tavan panellerini tarafımıza sipariş ettikten sonra tecrübeli teknik ekibimiz işlemi tamamlamak için onayladığınız takdirde en kısa sürede uygulama için adresinizde olacaktır.

Akustik Yüzer Tavan

Tüm Akustik Sünger İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın