0212 211 00 18

|

0533 039 23 81

Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Basotect Melamin Sünger

Basotect Melamin Sünger

Basotect süngerler melamin köpüğünden üretilen akustik ses yalıtımı, akustik izolasyon ve akustik düzenlemelerde kullanılan sünger tipidir. Genel özellik olarak yanmaz ve üstün ses emici performans sağlarlar. Fiyatları ise şu şekildedir.

Basotect Piramit Sünger

Antibakteriyel olması sebebiyle genellikle hastane okul gibi mekanlarda kullanılmasına rağmen renkleri ve işlevi itibariyle bir çok kullanım alanına sahiptir. Bunlardan bazıları stüdyolarda, ses kayıt odalarında, akustik odalarda, müzik ve çalgı odaları vb. gi bir çok kullanım alanı vardır. Basotect Melamin Süngerler Gürültüyü ve uğultuyu engeller, ortam akustiğini düzenlemede iyi performans sağlarlar.

Basotect Akustik Sünger

Hafif olmaları uygulama sahasına artı yük bindirmez. Yüzey yapılarının yumurta, piramit, labirent formlarına dönüştürülerek akustik performansları arttırılır. Ses yutma özelliğinin yanı sıra ısı iletkenlik kat sayıları oldukça düşüktür. Düşük dansite, yanmaya karşı direnç ve açık gözenek yapısıyla akustik yalıtım uygulamalarında kullanılan mükemmel ses sönümleme üründür. Otomotiv, beyaz eşya, inşaat sektörlerinde sıkça kullanılırlar. Çekme kopma değerlerinin düşüklüğü nedeniyle özellikle otomotiv sektöründe üzerinde film veya tekstil ürünleri gibi farklı bir taşıyıcı tabaka ile beraber uygulanır.

Akustik yalıtım uygulamalarında kullanılan çok iyi performans gösteren ses sönümleme ürünüdür. Düşük dansite, yanmaya karşı direnç ve açık gözenek yapıya sahiptirler. Ses yutma özelliği dışında ısı iletkenlik katsayıları düşüktür. Düşük dansite, yanmaya karşı direnç ve açık gözenek yapısına sahiptirler.

Basotect Düz Sünger

Basotect süngerler Almanyada Üretilir ve Basf Marka Bir Üründür Lütfen Çin Mallı Benzerlerini Almamaya Özen Gösteriniz. Ses yalıtımı ve akustik düzenlemeler önemli bir iştir paranızın çöpe gitmemesi için doğru analiz ve malzeme kullanımı çok önemli basotect süngerler gerçekten çok kaliteli ve işlevselliği yüksek ses yalıtım süngerleridir.

Tüm Akustik Sünger İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın