0212 211 88 24

|

0530 053 12 81

Ada Residence No:6 D: 76 Şişli / İstanbul - TÜRKİYE

Bass Küpü Sünger

bass küpü Sünger

Bass Küpü süngerler Yüksek ses yutum özellikleriyle, ufak yapılarına karşın yüksek ses yalıtım performansı gösterirler. Yoğunluğu yüksek olan ve küp şeklindeki yapılarıyla, duvarların tavanla kesiştiği köşelerde kullanılırlar. Daha çok bass sesleri düzenlemek üzere kullanılan, yanıcılığı düşük ses yalıtım ürünleridir. Diğer akustik sünger çeşitleriyle birlikte kullanıma uygundur. Tek başlarına istenilen akustik düzenlemeyi sağlamazlar. Ortamdaki bass seslerin yankılanmasını engellemek üzere tasarlanmışlardır.

Köşe Bass Emici Akustik Sünger

bass küpü Sünger

Diğer akustik süngerlerden farklı olarak; şekilleri daha farklıdır ve köşeli yapıları ile köşelere rahatlıkla uygulana bilmektedirler. İstenilen her renkte üretile bilen bass küpü süngerler, farklı akustik sünger elemanlarıyla birlikte kullanıldıklarında görsel açıdan da estetiklik oluşturabilmektedir.

Bass Küpü Sünger Teknik Özellikleri

bass küpü Sünger

Bass Küpü Sünger polyester köpük malzemeden üretilmektedir. Ateşe dayınıklı yapılarıyla kullanılan alanda endişe vermezler. Kurulan odanın ses performansını ve yankı oranını değiştirir. Bass küpü sünger boyutları : 60 x 30 x 42

Bass Küpü Sünger Kullanım Alanları

bass küpü Sünger

Bass Küpü süngerler, ses yalıtımı ve akustik düzenleme yapılan hemen her ortamda kullanılmaktdır. Müzik odası, Ses Kayıt Stüdyoları ,Müzik Odaları ,Radyo ,sinema Salonları, TV Kanalları,reji Odaları gibi ses düzenine ihtiyaç duyulan bir çok alanda basstarp sünger modelleri tamamlayıcı ürün olarak kullanılmaktadır.

Tüm Akustik Sünger İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın