0216 909 12 80

|

0532 434 99 51

|

0533 039 23 81

|

Yenişehir Mah. Millet Cad. Mustafa Akyol Sok. No: 13 MVK Work Square A2 Blk. D.79 Pendik/İSTANBUL

Basstrap Sünger

Basstrap Sünger

Bass Trap süngerler ses yalıtımı alanında daha çok bass sesleri düzenlemek üzere kullanılan, yanıcılığı düşük ses yalıtım ürünleridir. Köşelerde kullanıma uygun olan basstrap süngerler, diğer akustik sünger çeşitleriyle birlikte kullanıma uygundur. Tek başlarına istenilen akustik düzenlemeyi sağlamazlar. Ortamdaki bass seslerin yankılanmasını engellemek üzere tasarlanmışlardır.

Köşe Bass Emici Akustik Sünger

Basstrap Sünger

Diğer akustik süngerlerden farklı olarak; şekilleri daha farklıdır ve köşeli yapıları ile köşelere rahatlıkla uygulana bilmektedirler. İstenilen her renkte üretile bilen basstrap süngerler, farklı akustik sünger elemanlarıyla birlikte kullanıldıklarında görsel açıdan estetiklik oluşturabilmektedir.

Basstrap Sünger Teknik Özellikleri

Basstrap Sünger

Basstrap ses yalıtım süngerleri polyester köpük malzemeden üretilmektedir. Üzerindeki oluklar sesi daha iyi emmek üzere oluşturulmuştur. Ateşe dayınıklı yapılarıyla kullanılan alanda endişe vermezler. Kurulan odanın ses performansını ve yankı oranını değiştirir. Basstrap sünger boyutları : 60 x 30 x 42

Basstrap Sünger Kullanım Alanları

Basstrap Sünger

Basstrap süngerler, ses yalıtımı ve akustik düzenleme yapılan hemen her ortamda kullanılmaktdır. Müzik odası, Ses Kayıt Stüdyoları ,Müzik Odaları ,Radyo ,sinema Salonları, TV Kanalları,reji Odaları gibi ses düzenine ihtiyaç duyulan bir çok alanda basstarp sünger modelleri tamamlayıcı ürün olarak kullanılmaktadır.

Tüm Akustik Sünger İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın