0212 211 00 18

|

0533 039 23 81

Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı Merkezi Ses Yalıtım

Çağrı merkezlerinde çok sayıda insan yanyana ve karşılıklı olarak çalışmaktadır. Çalışanlar sürekli telefonla görüştüğü için konuşma seslerinden dolayı mekanda ses karmaşası meydana gelmektedir. Bu nedenle çalışanlar ses karmaşasından olumsuz yönde etkilenebilmektedir. Dış ortamdan gelen sesler nedeniylede insanlar rahatsız olabilir ve olumsuz yönde etkilenebilir.

Dış ortamdan gelebilecek seslerin engellenebilmesi için duvarlara ses kesici özellikteki izolasyon malzemeleri ile bir uygulama işlemi yapılmalıdır. Dışarıdan gelecek sesler nedeniyle çalışanlar dikkat bozukluğu yaşayabilir. Bu durumda iş performansları olumsuz yönde etkilenebilir. Bu sorunun ortadan kaldırılabilmesi için bir ses yalıtım uygulaması yapılmalıdır.

Çağrı Merkezi Ses Yalıtım

Mekanda oluşan ses karmaşası probleminin engellenebilmesi için masalar arasında seperatör kullanılmalıdır. Seperatör sayesinde hem karşılıklı ve yanyana çalışan insanlar arasında ses karmaşası engellenir hemde masalar istenildiği gibi bölümlendirilebilir. Kullanılacak seperatörler istenilen renklerde ve ebatlarda temin edilebilir.

Çağrı Merkezi Ses Yalıtım

Mekanda yankılanma gibi problemlerin giderilmesi için ise tavan ve duvarlara akustik özellikte olan süngerler yada kumaş kaplı paneller uygulanmalıdır. Dekor açısından renk ve model seçenekleri sunulan ürünler mevcuttur. Ses problemlerinin giderilmesi ve mekana şık bir görünüm kazandırılması sağlanabilmektedir. Uygulamada kullanılacak malzemeler sertifikalı ürünlerdir.

Tüm Akustik Sünger İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın