0212 211 00 18

|

0533 039 23 81

Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Bondex Süngerpan

Bondex Süngerpan

Süngerpan Akustik süngerler atık süngerlerin geri dönüşümünden üretilmektedir. 110 - 150 - 180 kg m3 şeklinde farklı yoğunluklarda üretilir. Mükemmel bir titreşim ve darbe önleyici yalıtım ürünüdür. Parke ve şap altlarında , alçıpan aralarında yoğun olarak kullanılan ve tercih edilir.

Bondex Süngerpan

Bondex Süngerpan Ağır Kurşun Bariyer ile kullanılabilir. Bariyerli Bondex Süngerpan ses yalıtımı ve ses izolasyonu uygulamalarında üstün performans göstermektedir. Ağır kurşun bariyer üstün ses kesici özellikli bir üründür.Bu ürün Yüksek Frekanslı Sesleri Kesmek için kullanılır.

Bondex Süngerpan

Süngerpan; Sünger malzemelerin küçük parçacıklar haline çevrildikten sonra sıkıştırılarak tekrar sünger haline getirilmesi ile üretilen bu malzeme ses izolatörü ve darbe emici olarak kullanılmaktadırlar. Bondeks Süngerin ana hammaddesi latex olmasına rağmen, doğal latexin piyasadaki sünger talebini karşılayamaması nedeniyle bilim adamları 1937 senesinde poliüretan hammaddesini oluşturarak, bundan sünger elde etmeyi başarmışlardır.

Bondex Süngerpan

Bondex Sünger Fiyatları - Sünger pan Ses İzolasyon Sesi en iyi yutabilen yalıtım malzemelerinden biri olan Bondex Süngerpan akustik ses yalıtımı ve izolasyonunda kullanılır. 100 / 120 / 150 / 180 Desibel Degeri EN ISO standartlarına göre %60-90 değerleri arasında ses yalıtımı sağlar. Tüm ses yaltıım malzemeleri kendi normlarına göre değerlendirilir ve uygulanır.

Bondex Süngerpan

Kapalı gözenekleri sayesinde ısı iletkin katsayıları oldukça düşüktürler. 80-250 dns arasında üretilebilen malzeme otomotiv sektöründe çeşitli noktalarda tampon ve takoz malzemesi olarak kullanıldığı gibi spor malzemeleri sektöründe güreş minderi olarak da kullanılmaktadırlar.Esnek Poliüretan süngerler, hava geçirgenliği sağlayan açık hücreleri,elastik yapıları ve hafif olmaları nedeliyle çok fazla tercih edilen bir ses yalıtımmalzemesidir. Tün bu ürünler önce bloktan daha sonra da plakanlardan özel sünger kesim parçaları elde edilir. Otomotiv sektöründe kullanılmakta olan sünger çeşitli noktalarda tampon ve takoz malzemesi olarak kullanılır. Esnek poliüretan süngerler, hava geçirgenliği sağlayan açık hücrelere sahiptirler.

Özellikler

Bondex Süngerpan

Yanmaz özellikte üretilmektedir. Yoğunluğu 110 dns - 180 dns arasıdır. Kalınlıkları 10 mm - 70 mm arasıdır. Epidyem ağır ses bariyeri ile birlikte kullanılabilmektedir. Dayanıklı bir malzemedir. Ses yalıtımında üstün performans sağlamaktadır. Ses yalıtımı yanında ısı yalıtımına da katkıda bulunmaktadır.

Tüm Akustik Sünger İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın