0212 211 00 18

|

0533 039 23 81

Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Kumaş Kaplı Panel

Kumaş Kaplı Panel

Kumaş Kaplı Akustik Paneller duvarlarınıza uygulayabileceğiniz dekoratif, renkli ve model seçeneği olan yankı, ses karışıklığı, eko gibi problemleri gidermede akustik mekanlarda kullanılabilecek en iyi ürünlerdendir.Büyük toplantı salonları,Stüdyo, ses kayıt odası, reji odası, sinema salonları, müzik odası, prova odası, ev sinema odası,ofis gibi bir çok mekanda hem dekoratif görünüm sağlayan hemde içerideki ses problemlerini gidermede uygun bir çözümdür.

Ön ve arka yüzeyi cam tülü kaplı yüksek yoğunluktaki cam yünü levhanın görünür yüzeyi değişik renk seçenekleri mevcut olan Darbeye dayanıklı kumaş ile kaplanmaktadır. Montaj sıvası yapılmış duvara direk yapıştırma görünür profil yada gizli sistem uygulanarak yapılabilir.

AKUSTİK KUMAŞ DUVAR KAPLAMALARI

Kumaş Kaplı Panel

Akustik Duvar Kaplama Panelleri”nin yüzeyinde sınırsız renk ve yüzey doku seçenekleri sunan HPL levhalar kullanılmaktadır.Akustik Panellerin ön kısmında kullandığımız akustik özelliği olan kumaşlar aşınmaya, yanmaya ve solmaya karşı dayanıklı malzemeden dokunmuştur. İstediğiniz renk ve model seçeneklerinde istediğiniz ebatlarda sipariş verebilirsiniz.

Kumaş Kaplı Panel Teknik Özellikleri

Kumaş Kaplı Panel

Ana malzemesi 95 kg/m3 yoğunlukta akustik kumaş kaplı duvar levhadır. Kalınlık 20 mm ve 40 mm Akustik NRC değeri 0.90-0.95 aralığındadır. Yangın dayanımı UNE-EN 13501-1:2007 standardına göre B s2 d0 sınıfı. Uygulama şekli Kanca / Z Clip. Kenar detayı boya ile güçlendirilmiş. Ebatlar İstenilen ebatlarda üretilebilir.

Tüm Akustik Sünger İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın