0212 211 00 18

|

0533 039 23 81

Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Labirent Akustik Sünger

Labirent Akustik Sünger

Adından da anlaşıldığı gibi labirent akustik sünger modelleri labirente benzeyen şekilde, estetik görünüme sahip ses yalıtım ve ses izolasyon süngerleridir. Yanmaya karşı dayanıklı yapıları, renkli alternatifleriyle; hem ses yalıtımı sağlar, hem de ortamda dekoratif bir görünüm sunarlar. LAbirent akustik sünger modellerinin kullanım alanı oldukça geniştir. Stüdyolar, müzik kayıt odaları, jeneratör daireleri ve hatta evinizde kolaylıkla kullanılabilirler.

Akustik Ses Yalıtımı ve ses izolasyonu alanında yüksek ses emici özellikleriyle oldukça fala kullanılırlar. Labirent sünger modelleri antibakteriyel, renkli ve yanmaya karşı dürençlü modellere sahiptir.

Labirent Akustik Sünger

Bu Ses yalıtım ürün grubunda Akustik Yanmaz piramit, spesiyal, labirent, yumurta ve düz sünger çeşitleri mevcuttur. Bu süngerleri kolaylıkla uygulayabilirsiniz veya bizim tarafımızdan ses yalıtım, izolasyon uygulaması yaptırabilirsiniz.Aşağıda Akustik Labirent süngerlerle ilgili daha detaylı bilgi resimler bulabilirsiniz.Daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiz.

Labirent Akustik Sünger

Kurşun & Pvc bariyer gibi malzemelerin eklenmesiyle sesin akustik düzenlemesini ve yutumunu büyük ölçüde sağlar. Yüksek performans göstermesindeki en önemli etkenlerden biri sesin yutumunu sağlamasıdır.

Orta ve yüksek frekans aralığında maksimum performansta çalışan yanmaz akustik süngerler, kurşun&pvc bariyer gibi malzemelerin eklenmesi ile sesin akustik düzenlemesinde ve sesin yalıtımında yüksek performans gösterirler. İçeriğindeki kimyasallar zararlı atık ihtiva etmez ve yanma sonucunda zehirli gaz çıkarmamaktadırlar. Ses yutma performansı çok iyi olan bu ürün, yüksek hava hızlarında bile herhangi bir aşınmaya maruz kalmaz. Hava içerisinde parçacıklar halinde yayılmaz. Akustik Yanmaz Sünger Dayanıklıgı :Yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı akustik köpüktür.

Labirent Akustik Sünger Özellikleri

Özellikle stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, makine dairelerinde, klima ve jeneratör odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.Yanmaz akustik Labirent süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınızdada kullanabilirsiniz. Uygulamasını kendinizde kolayca yapabilirsiniz. Yanmaz akustik Labirent süngerlerin kullanımları ve uygulamaları kolaydır. Kendiliğinden yapıştırıcılı modelleride vardır.

ÖZELLİKLER

Labirent Akustik Sünger Fiyatları

Yanmaz olarak üretilmektedir. Temizlemeye gerek yoktur. Nemden etkilenmez ve küf tutmaz. Esnek ve hafif bir malzemedir. Farklı form ve kalınlıklarda üretilmektedir. Kendiliğinden yapışkanlı modeli mevcuttur. Epidyem ses bariyeri, düz akustik sünger ve bondex süngerpan ile birlikte kullanılabilir. Sıcaklık dayanımı -5 C -+ 100 Ses iletkenlik 0,035 W / mK Ses yutma katsayısı ?=0,30 - 1,12

Tüm Akustik Sünger İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın