0212 211 00 18

|

0533 039 23 81

Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Melamin Piramit Sünger

Melamin Piramit Sünger

Hammaddesi melamin olan antibakteriyel akustik ses yalıtım süngeridir. Yoğunluğu düşüktür ve ses yalıtım ve ses yutum özelliğine sahiptir.Basotect olarak bilinirler. Melamin Piramit Süngerin piramit şeklinde olmasının sebebi daha iyi performansta ses yutum ve yalıtımı sağlamasıdır.

Melamin Piramit Sünger

Melamin Süngerlerin farklı renk ve desenleri mevcuttur. Yumurta Sünger, Labirent Sünger, Piramit Sünger ve Spesyal Sünger ve düz şekillerde gri ve beyaz renk seçenekleri mevcuttur. Melamin Piramit Süngerler sıcaklığa dayanıklıdır, ses yutma özelliği vardır, düşük yoğunluktadır, reçineden üretilir ve ses yalıtımında kullanılırlar. Melamin Köpük Teknik Özellikleri Mükemmel bir yanmazlık özelliğine sahiptirler ve herhangi bir yanmazlık katkı kimyasalı ilave edilmez.

Melamin Piramit Sünger

Mükemmel akustik özelliği yanmazlık karakteristiği ile deniz yolu ve hava yolu taşımacılığında kullanılmaktadır. Üstün alev almazlık ve ses yutum sağlarlar. Ayrıca iletkenlik kat sayıları oldukça düşüktür. Gürültü ve uğultuyu engeller, ortam akustiğini düzenlemede iyi performans gösterirler.

Melamin Köpük Kullanım Alanları

Melamin Piramit Sünger

Stüdyolarda-Ses Kayıt Odalarında-Akustik Odalarda-Müzik ve Çalgı Odaları vb. gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler.

Tüm Akustik Sünger İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın