0212 211 00 18

|

0533 039 23 81

Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Piramit Sünger

Akustik Piramit Süngerler

Piramit Sünger bir akustik ses yalıtım sünger çeşitidir. Polüretan köpükten imal edilmiş olup yanmazlık sertifikasına sahip ses yalıtım malzemesidir. Bir çok kullanım alanına sahip olup yüzeyi piramit şeklindedir. Yanmaz akustik piramit sünger olarakta bilinir.

Akustik Piramit Ses Yalıtım Süngeri Teknik Özellikleri

Akustik Sünger

En çok tercih ediliyor olmasının nedeni ise maliyetinin düşük olmasıdır.

Akustik Piramit Süngerler 5 ve 7 cm lik bir çok renkte, profesyonel anlamda ortam akustiği üretmektedir.

Ortamdaki sesin akustiği için kullanılır Makina Dairelerinde Ses yalıtım amaçlı Jeneratör Odalarında Ses Yutum Özelliği Prova Ve Kayıt Stüdyolarında Mix Odalarında Müzik Odalarında

Birçok Alanda Düşük Maliyetli Olduğundan Dolayı En Çok Tercih Edilen Ürünler Arasındadır. Profesyonel Anlamda Ortam Akustiği İçin Firmamız 5 Ve 7Cm lik İstenilen Renkte Akustik Piramit Sünger Üretmektedir.

Piramit süngerler ses yalıtımını sağlayan bir çok kullanım alanına sahip, yüzeyi piramit şeklinde olan süngerlerdir. Ateşe dayanıklı olduğu için de yanmuz akustik piramit sünger olarakta bilinirler. Piramit Sünger de yine bir akustik ses yalıtım süngeridir. Piramit Süngerler polüretan köpükten imal edilmiştir.

Sesleri kontrol altına alma zamanı geldi

Akustik Piramit Sünger

Ana cadde üzerinde, hava alanına yakın ya da kısaca gürültülü bir yerde oturuyorsunuz ancak evinize geldiğinizde sakin bir ortamda dinlenebilmek isteseniz de bunu başaramıyorsanız tek çözümünüz evinizi değiştirmek değil tabi ki. Kolayca ses yalıtım hizmetimizden yararlanabilir ve kısa sürede evinize giren tüm sesleri yok edebilirsiniz.

Bir de sesten rahatsız olmayıp çevreyi rahatsız etmek istemeyenler var. Evlerinde özel dizayn ettiğiniz bir sinema odası, projeksiyon ya da direkt televizyonunuzda geç saatlerde keyifle film izlemek istiyorsunuz ama ses sınırı altında kalmak zorundasınız ve keyif alamıyorsunuz. Yine çözümüzünüz ses yalıtımı olacaktır.

Çeşitli kaplama seçenekleri ile ister dıştan gelen sesleri engellemek isteyin isterseniz içteki sesleri dışa aktarmamak ses yalıtım çözümleri ile bu tamamen mümkündür. Evlerinden çalışan ve bir odalarını stüdyoya çeviren bir çok kişi ses yalıtım hizmeti sayesinde komşularına evde son ses çalıştıklarını inandırmakta bile güçlük çekiyorlar.

Akustik Piramit Sünger

Her ne kadar sürekli yüksek ses tabi ki zararlı olsa da dönem dönem özellikle sinema keyfi söz konusuysa birkaç saatlik yüksek sesten zarar gelmemektedir. Ancak ne yazık ki yaşam koşulları gereği dağ başında olmadığımız sürece daima bir komşumuz olacaktır ve düzenli hayatın getirisi olarak da toplu kurallara uyum sağlamak zorunda olduğumuzdan özellikle ses konusunda daima belli sınırlarımız vardır. İşte ses yalıtımı sayesinde bu sınırları yok ediyor ya da en azından oldukça genişletebiliyorsunuz.

ÖZELLİKLER

Akustik Piramit Sünger Özellikleri

Yanmaz olarak üretilmektedir. Temizlemeye gerek yoktur. Nemden etkilenmez ve küf tutmaz. Esnek ve hafif bir malzemedir. Farklı form ve kalınlıklarda üretilmektedir. Kendiliğinden yapışkanlı modeli mevcuttur. Epidyem ses bariyeri, düz akustik sünger ve bondex süngerpan ile birlikte kullanılabilir. Sıcaklık dayanımı -5 C -+ 100 Ses iletkenlik 0,035 W / mK Ses yutma katsayısı ?=0,30 - 1,12

Piramit Sünger Kullanım Alanları

Akustik Piramit Sünger kullanım alanları

Akustik Piramit Sünger - AkustikSünger Fiyatları - İstanbul - Akustik Düzenleme Süngeri - Kompresör Kabin ses yalıtımı - jeneratör odası ses Yalıtım - Piramit Sünger - Müzik Odası Ses Yalıtımı -Yumurta Sünger Fiyatları - Konferans Salonu Ses İzolasyonu - Akustik Tavan Ses Yalıtım - Akustik Duvar Ses Yaltım - Akustik Kumaş Kaplı Panel - Tavan ses Yalıtım - Ses Yalıtım Süngeri - Makine Dairesi Ses Yalıtımı-ses yalıtım süngeri - ses izolasyun sünger i- ses yalıtım sünger çeşitleri - sünger çeşitleri - ucuz ses süngeri - ses yalitim malzemeleri - Yanmaz Sünger - Akustik Yanmaz Sünger - Yanmaz sünger fiyatları - Seçenekleri -füme - mavi - sarı - pembe - kırmızı

Akustik Piramit Sünger-AkustikSünger Fiyatları-İstanbul-Akustik Düzenleme- Kompresör Kabin ses yalıtımı-jeneratör odası ses Yalıtımı-Piramit Sünger-Müzik Odası Ses Yalıtımı-Yumurta Sünger Fiyatları-Konferans Salonu Ses İzolasyonu-Akustik Tavan Ses Yalıtım- Akustik Duvar Ses Yaltım - Akustik Kumaş Kaplı Panel-Tavan ses Yalıtım- Ses Yalıtım Süngeri-Makine Dairesi Ses Yalıtımı-ses yalıtım süngeri-ses izolasyun süngeri- ses yalıtım sünger çeşitleri- sünger çeşitleri- ucuz ses süngeri- ses yalitim malzemeleri.

Tüm Akustik Sünger İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın