0212 211 00 18

|

0533 039 23 81

Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Piramit Sünger Fiyatları

Piramit Sünger Fiyatı

Piramit Sünger bir akustik ses yalıtım sünger çeşitidir. Polüretan köpükten imal edilmiş olup yanmazlık sertifikasına sahip ses yalıtım malzemesidir. Bir çok kullanım alanına sahip olup yüzeyi piramit şeklindedir. Yanmaz akustik piramit sünger olarakta bilinir. Piramit Sünger Fiyatları ürün kalınlığı yoğunluğu yanmazlığı ve yapışkanlı modellerine göre değişim göstermektedir. Kendiliğinden yapışkan modelleri opsiyoneldir ve bizimde kullanmış olduğumuz solüsyon akustik sünger yapıştırıcısını önermekteyiz. Daha uzun ömürlü yapıştırma sağlamaktadır.

Piramit Sünger 40 mm 70 Dansite. Fiyatları : 15 TL + KDV
Piramit Sünger 50 mm 70 Dansite. Fiyatları : 20 TL + KDV
Piramit Sünger 70 mm 70 Dansite. Fiyatları : 27 TL + KDV

Akustik Piramit Ses Yalıtım Süngeri Teknik Özellikleri

Piramit Sünger Fiyatları

Ortamdaki sesin akustiği için kullanılır Makina Dairelerinde Ses yalıtım amaçlı Jeneratör Odalarında Ses Yutum Özelliği Prova Ve Kayıt Stüdyolarında Mix Odalarında Müzik OdalarındaBirçok Alanda Düşük Maliyetli Olduğundan Dolayı En Çok Tercih Edilen Ürünler Arasındadır. Profesyonel Anlamda Ortam Akustiği İçin Firmamız 5 Ve 7 Cm lik İstenilen Renkte Akustik Piramit Sünger Üretmektedir. Ana cadde üzerinde, hava alanına yakın ya da kısaca gürültülü bir yerde oturuyorsunuz ancak evinize geldiğinizde sakin bir ortamda dinlenebilmek isteseniz de bunu başaramıyorsanız tek çözümünüz evinizi değiştirmek değil tabi ki. Kolayca ses yalıtım hizmetimizden yararlanabilir ve kısa sürede evinize giren tüm sesleri yok edebilirsiniz.

Piramit Sünger Fiyatları

Bir de sesten rahatsız olmayıp çevreyide rahatsız etmek istemeyenler vardır mutlaka. Evlinizde özel dizayn ettiğiniz bir sinema odası, projeksiyon ya da direkt televizyonunuzda geç saatlerde keyifle film izlemek istiyorsunuz ama ses sınırı altında kalmak zorundasınız ve keyif alamıyorsunuz. Yine çözümüzünüz ses yalıtımı olacaktır. Çeşitli kaplama seçenekleri ile ister dıştan gelen sesleri engellemek isteyin isterseniz içteki sesleri dışa aktarmamak ses yalıtım çözümleri ile bu tamamen mümkündür. Evlerinden çalışan ve bir odalarını stüdyoya çeviren bir çok kişi ses yalıtım hizmeti sayesinde komşularına evde son ses çalıştıklarını inandırmakta bile güçlük çekiyorlar.

Piramit Sünger Fiyatları

Her ne kadar sürekli yüksek ses tabi ki zararlı olsa da dönem dönem özellikle sinema keyfi söz konusuysa birkaç saatlik yüksek sesten zarar gelmemektedir. Ancak ne yazık ki yaşam koşulları gereği dağ başında olmadığımız sürece daima bir komşumuz olacaktır ve düzenli hayatın getirisi olarak da toplu kurallara uyum sağlamak zorunda olduğumuzdan özellikle ses konusunda daima belli sınırlarımız vardır. İşte ses yalıtımı sayesinde bu sınırları yok ediyor ya da en azından oldukça genişletebiliyorsunuz.

Bariyerli Akustik Piramit Sünger Fiyatları

Ses yalıtım bariyerli dediğimiz malzeme ağır ses kesici bir malzemedir. Sadece bariyer fıyatı 18 TL + KDV olmakla beraber sünger ile uygulanmış fiyatı alt ve üst süngerlerin kalınlıklarına ve yoğunluklarına göre belirlenmektedir. Bariyerli akustik süngerler güçlü bir ses izolasyonu sağladıkları gibi ortam akustiğinide düzenler. Yani eko, yakılanma ve gürültüyü engellemektedir. Ciddi ses yalıtım uygulamalarımızda genellikle bariyerli süngerleri kullanmaktayız. Tabiki sorunlarınıza göre malzeme kullanmaktayız bunun için önce keşif veya çözüm üretmeliyiz size uygun ses yalıtımı ve ses izolasyonu çözümleri için KAVACIK showromumuza gelebilir veya bizlere telefon ile ulaşabilirsiniz.

Bariyerli Akustik Süngerlerin Genel Kullanım Alanları

Piramit Sünger Fiyatları

Günümüz ses yalıtım ve akustik düzenleme uygulamalarında en çok kullanılan malzemedir. Esnek ve hafif yapısı sayesinde kolay uygulanır. Profil ve piramit gibi farklı kesit yapıları sayesinde artırılmış ses yutuculuk değerlerine sahiptir. Kendinden yapışkanlı tipleri ile kolay uygulama sağlar. Ses yutucu özelliğinin yanısıra bariyerli tipleri ses geçiş kaybı sağlar. Kullanım alanları şu şekildedir : JENERATÖR ODALARI - MAKİNA DAİRELERİ - KAZAN DAİRELERİ - AKUSTİK ODALAR - ASANSÖR DAİRESİ - KOMPRESÖR ODASI - HİDROFOR ODASI - ATIŞ POLİGONLARI vb. gibi mekanlarda kullanılmaktadır.

Piramit Sünger Genel Kullanım Alanları

Piramit Sünger Fiyatları

Piramit süngerler yanmaz özellikte ses yalıtım süngeridir. Ses emici özelliği ile ses yalıtımı sağlmakala beraber akustik düzenleme için kullanılmaktadır. Genellikle kullanım alanları şu şekildedir : TELEVİZYON - RADYO STÜDYOSU - STÜDYO - REJİ ODASI - AKUSTİK ODALAR - MÜZİK ODASI - PROVA ODASI - BATERİ ODASI - ENSTRÜMAN ODASI - OKULLAR - HASTANELER - PİYANO - KEMAN ODASI - MÜZİKHOL vb. gibi mekanlarda kullanım alanına sahiptirler.

Tüm Akustik Sünger İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın