0212 211 00 18

|

0533 039 23 81

Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Reji Odası Ses Yalıtımı

Reji Odası Ses Yalıtımı

Reji odanızın daha rahat ve profesyonel bir çalışma ortamı olabilmesi için ses yalıtımı hizmeti sunmaktayız. Televizyon stüdyolarının en önemli ünitesi reji odasıdır. Bu mekanda yönetmen, teknik yönetmen, resim seçici, altyazı operatörü gibi görevliler çalışmaktadır. İş performansı düşmemesi ve huzurlu bir iş ortamı oluşturabilmek için ses yalıtımı uygulaması yapılmalıdır.

Reji Odası Ses Yalıtımı

Öncelikle dış ortamdan mekana ses girmemesi sağlanmalıdır. Bunun için duvarlara ses izolasyon süngerleri kaplanır. Daha sonra üzerine alçıpan çekilir ve boyaya hazır hale getirilir. Duvarın ses yalıtım işlemi bittikten sonra istenirse mekan akustiğini düzenlemek için akustik sünger veya kumaş kaplı paneller ile hem akustik düzenleme sağlanır hemde dekor açısından kullanılabilir.

Reji Odası Ses Yalıtımı

Ses yansıması, eko, yankı gibi ses sorunlarına karşı önlem alabilmek için ortamda dekoratif gözükecek bir malzeme olarak kumaş kaplı panelleri tercih edebilirsiniz. İstediğiniz renk ve modelde istediğiniz boyutlarda sipariş verebilme imkanını sunmaktayız.

Tüm Akustik Sünger İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın