0212 211 00 18

|

0533 039 23 81

Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Ses Kayıt Odası Yalıtımı

Ses Kayıt Odası Yalıtımı

Ses kayıt odasında oluşturulacak çalışmaların profesyonelliği açısından ve kayıt esnasında hatalar oluşmaması için ses yalıtım uygulaması çok önemlidir. Dış ortam seslerinin sıfır düzeyine düşürülmesi gerekmektedir. Dış ortamdan gelecek sesler yapılacak kayıtlarda kalite ve profesyonelliğe direkt olarak etki eder.

Ses Kayıt Odası Yalıtımı

Kayıt sırasında seslerin daha kaliteli ve anlaşılabilir bir şekilde olması gerekmektedir. Dış ortamdan içeriye ve içeriden dış ortama ses geçişlerinin kesilmesi ses kesici malzemeler sayesinde sağlanmaktadır. Ses yalıtımında malzeme seçimi önemlidir. Doğru malzemenin seçilmesi ile istenilen oranda ses yalıtımı sağlanabilmektedir.

Ses Kayıt Odası Yalıtımı

Ses kayıt odasının akustiğinin iyi bir seviyede olması gerekir. Akustik yalıtım sağlamak için, akustik özellikte olan malzemeler kullanılması gerekmektedir. Akustik süngerler yada kumaş kaplı akustik paneller ile mekanda sesler düzenlenebilmektedir. Farklı renk ve alternatif model seçenekleri ile ses kayıt odasında renkli ve dekoratif bir ortam oluşturarak mekan akustiğini kontrol altına alabilirsiniz.

Ses Kayıt Odası Yalıtımı

Mekandaki eko, yankı ve uğultu gibi ses sorunlarının oluşmamasını sağlamak için tavan ve duvarlar akustik özellikteki süngerler yada kumaş kaplı paneller ile kaplanmalıdır. Bu ürünler mekanda uygulandığında profesyonelce ve kaliteli çalışmalar oluşturulabilmektedir. Seslerin daha kaliteli ve net bir şekilde duyumu sağlanmaktadır.

Tüm Akustik Sünger İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın