0212 211 00 18

|

0533 039 23 81

Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Ses Yalıtım Ürünleri

Akustik Sünger

Ses yalıtımında en çok kullanılan ürünleri sizin için bir araya getirdik. ihtiyacınıza en uygun ses yalıtım ürününü daha kolay anlayabilir, detaylı sayfalardan ürünlerin tam özelliklerine erişebilirsiniz.

Bariyerli Akustik Sünger

Bariyerli Akustik Sünger

irinci sınıf ürünlerden elde edilmiş kırpıntı, kumaş ve sünger ürünlerinden yapılan bariyerli akustik süngerler, farklı alanlar için farklı yoğunlukta uygulanmaktadır. Ses yalıtımı ve ses izolasyonu uygulamalarında çok tercih edilen süngerledendir. Normal süngelerin çok ufak parçalara getirilerek tekrar sıkıştırılıp birleşmesinden oluşan yoğunluğu çok yüksek ses izolasyon süngeridir. Çok yüksek bir ses kesilmek isteniyorsa iki bondeks süngerin arasına ağır pvc kurşun bariyer eklenerek daha güçlü bir ses izolasyonu sağlanmış olur.

Epdm Ağır Bariyer

Epdm Bariyer

Kauçuk Epidyem ağır bariyer, bir ses bariyeri olup yüksek dansiteli elastomerlerin (EPDM ve EVA) ile mineral dolgunun karıştırılması ile üretilmiştir. Kauçuk Epidyem , esnek, takviyesiz ve esnek yapıdadır.Böylelikle bir noktadan diğer noktaya hareket eden gürültü enerjisinin önünde bariyer (engel) oluşturur.Kauçuk Epidyem, esnek, takviyesiz ve esnek yapıdadırlar.

Akustik Sünger

Akustik Sünger Modelleri

Akustik Sünger nedir ilk olarak bunu açıklayalım. Akustik sünger ses yalıtımında, akustik düzenlemelerde, gürültü kontrol ve yankılanma engellemede kullanılan poliüretan köpükten imal edilen sünger tipidir. Akustik süngerler yanmazlık sertifikalı ilgili kurumlarca testlerden başarılı olarak geçmiş ses yalıtım süngerleridir. Akustik süngerler yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı akustik köpüktür. Ses emici özellikleriyle ses yalıtımı ve akustik düzenleme sağlarlar.

Piramit Sünger

Akustik Sünger

Piramit Sünger bir akustik ses yalıtım sünger çeşitidir. Polüretan köpükten imal edilmiş olup yanmazlık sertifikasına sahip ses yalıtım malzemesidir. Bir çok kullanım alanına sahip olup yüzeyi piramit şeklindedir. Yanmaz akustik piramit sünger olarakta bilinir.

Yumurta Viyol Sünger

Yumurta Sünger

Yumurta Viyol Sünger bir akustik ses yalıtım sünger çeşitidir. Polüretan köpükten imal edilmiş olup yanmazlık sertifikasına sahip ses yalıtım malzemesidir. Bir çok kullanım alanına sahip olup yüzeyi yumurta kutusu şeklindedir. Yanmaz akustik yumurta viyol sünger olarakta bilinir.

Spesyal Piramit Sünger

Spesiyal Piramit Sünger

Spesyal sünger modeli farklı görünüme sahip ve sesi emme özelliğine sahip ses yalıtım ve ses izolasyon malzemesidir. Yanmaya karşı dayanıklı çok tercih edilen ses yalıtım malzemesidir. Akustik Ses Yalıtımı ve izolasyonu alanında hem ses yalıtımı hem dekoratif görünüm sağlarlar. Spesyal piramit sünger modellerinin kullanım alanları oldukça geniştir; iş yerinizde, stüdyolarda, müzik kayıt, toplantı odaları, konferans salonları, tiyatro salonlarında, klima jeneratör odalarında kullanılabilirler.

Labirent Akustik Sünger

Labirent Akustik Sünger

Adından da anlaşıldığı gibi labirent akustik sünger modelleri labirente benzeyen şekilde, estetik görünüme sahip ses yalıtım ve ses izolasyon süngerleridir. Yanmaya karşı dayanıklı yapıları, renkli alternatifleriyle; hem ses yalıtımı sağlar, hem de ortamda dekoratif bir görünüm sunarlar. LAbirent akustik sünger modellerinin kullanım alanı oldukça geniştir. Stüdyolar, müzik kayıt odaları, jeneratör daireleri ve hatta evinizde kolaylıkla kullanılabilirler.

Tüm Akustik Sünger İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın