0212 211 00 18

|

0533 039 23 81

Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Ses Yalıtımı

Ses yalıtımı, alanı uzmanlık isteyen işlerdendir. Ses yalıtımı ; sadece ses yalıtım ürünlerini iyi tanımak değil, aynı zamanda en iyi ve doğru şekilde uygulama yapabilmeyi gerektiren, uygulamanın doğru yapılmasının sonuca büyük etki sağladığı bir alandır. Ayrıca ses dalgalarının gözle görülemeyişi nedeniyle deneyim ve uzmanlık gerektirmektedir.

Ses Yalıtım Ürünleri

Ses Yalıtım, ürünleri uygulama yapılacak alana göre değişmektedir. Bu kısımda en çok tercih edilen ses yalıtım ürünlerimizi görebilirsiniz.

Piramit Sünger

Piramit Süngerler

Piramit Sünger bir akustik ses yalıtım sünger çeşididir. Polüretan köpükten imal edilmiş olup yanmazlık sertifikasına sahip ses yalıtım malzemesidir. Bir çok kullanım alanına sahip olup yüzeyi piramit şeklindedir. Yanmaz akustik piramit sünger olarakta bilinir. Piramit süngerler hakkında daha fazla bilgi için Piramit Sünger sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yumurta Sünger

Yumurta Sünger

Yumurta Sünger bir akustik ses yalıtım sünger çeşitidir. Polüretan köpükten imal edilmiş olup yanmazlık sertifikasına sahip ses yalıtım malzemesidir. Bir çok kullanım alanına sahip olup yüzeyi yumurta kutusu şeklindedir. Yanmaz akustik yumurta viyol sünger olarakta bilinir. Yumurta süngerler hakkında detaylı bilgi için Yumurta Sünger sayfamızı ziyaret ediniz.

Tüm Akustik Sünger İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın