0212 211 00 18

|

0533 039 23 81

Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Spesyal Piramit Sünger

Spesiyal Piramit Sünger

Spesyal sünger modeli farklı görünüme sahip ve sesi emme özelliğine sahip ses yalıtım ve ses izolasyon malzemesidir. Yanmaya karşı dayanıklı çok tercih edilen ses yalıtım malzemesidir. Akustik Ses Yalıtımı ve izolasyonu alanında hem ses yalıtımı hem dekoratif görünüm sağlarlar. Spesyal piramit sünger modellerinin kullanım alanları oldukça geniştir; iş yerinizde, stüdyolarda, müzik kayıt, toplantı odaları, konferans salonları, tiyatro salonlarında, klima jeneratör odalarında kullanılabilirler.

Akustik Ses Yalıtımı ve ses izolasyonu; gürültünün olduğu alanlarda ses düzenini ve akışını sağlar, yansıma sesleri engeller, çınlama keser, uğultu oluşmasını engellerler. Süngerin şekli labirent modeline benzer çıkıntılara sahip olmasına rağmen daha farklıdır. Ateşe karşı dirençlidir.

Spesiyal Piramit Sünger

Aksa Akustik'in uluslararası standartlara uygun ürettiği, yanmazlığın önemli olduğu alanlarda akustik çözüm sağlayan sünger ürünüdür. Firend; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1 sertifikalarına sahiptir. Frekans değerlerine göre akustik test sonuçları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz

Spesyal Ses Yalıtım Süngeri

Basotect Spesiyal Sünger
Spesyal ses yalıtım süngeri; havalandırma kanallarında, mekanik dairelerde, jeneratör, kompresör kabinlerinde, ses yalıtımı uygulaması uygun görülen her yerde kullanılabilmektedir. Uzun yıllar ses yalıtımı özelliğini kaybetmeden kullanılabilirler.

Günümüzde gelişen nüfusla beraber, ortak yaşam alanlarının artması ses izolasyonu ihtiyacını önemli hale getirmiştir. Bu sebeple, yeni yapılan her yapıda gürültü seviyesini kontrol altına almadan hareket etmek mümkün değildir. Avrupa'nın bir numaralı sünger üreticileriyle yarışan Aksa Akustik; Türkiye, Orta Doğu ve Avrupa pazarına hizmet veren fabrikası Aksafoam, global pazarda sunduğu akustik çözümleri kendi tecrübesi ile birleştirerek, kalitesi ve geniş ürün gamı ile tercih edilen bir tedarikçi konumuna ulaşmıştır.

Spesyal Akustik Sünger Özellikleri

Renkli Spesiyal Sünger

Spesyal Süngerler yanmaz özellikte I. sınıf kalitede üretilen yeni ürünümüzdür. Direk uygulamalarda akustik düzenleme, yankı - eko engelleme gibi olaylar için kullanılmaktadır. Tek başına güçlü bir sesi kesemez, bu gibi durumlarda ağır kurşun bariyerle birlikte uygulanırsa etkili bir ses yalıtım ürünü olur.

Renkli Spesiyal Sünger

ÖZELLİKLER Yanmaz olarak üretilmektedir. Temizlemeye gerek yoktur. Nemden etkilenmez ve küf tutmaz. Esnek ve hafif bir malzemedir. Farklı form ve kalınlıklarda üretilmektedir. Kendiliğinden yapışkanlı modeli mevcuttur. Epidyem ses bariyeri, düz akustik sünger ve bondex süngerpan ile birlikte kullanılabilir. Sıcaklık dayanımı -5 C -+ 100 Ses iletkenlik 0,035 W / mK Ses yutma katsayısı ?=0,30 - 1,12.

Tüm Akustik Sünger İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın