0212 211 00 18

|

0533 039 23 81

Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Stüdyo Ses Yalıtımı

Stüdyo Ses Yalıtımı

Stüdyo ses yalıtımı özenle karar verilmesi gereken alanların başında gelir. Odada yaylan sesin dış ekenlerden etkilenmemesi, sesin boş odada yankı yapmaması için en doğru ses yalıtım ürünleri seçilmeli, bununla birlikte odanın özellilerine göre doğru hesapama yapılması gerekmektedir. Dekoratif ürünlerin kullanılmasıyla mekana güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Doğru akustiği yakalayabilmek için birden fazla çeşitte akustik sünger modelini bir arada kullanarak, en sağlıklı sesi alabilirsiniz.

Stüdyo Ses Yalıtımı

Kalite standartlarına uygun olan ses yalıtımı ürünlerimiz ile stüdyolarda ses yalıtım uygulamasını uzmanlıkla gerçekleştirmekte, istenirse yerinde keşif ve montaj hizmeti verebilmekteyiz. Ses geçişlerinin engellenebilmesi için ses kesici malzemeler kullanılmaktadır. Doğru malzeme seçimi ile mekanda istenilen seviyede ses yalıtımı sağlanabilir.

Stüdyo Ses Yalıtımı

Stüdyolarda kayıt sırasında dış ortam sesleri nedeniyle hatalar oluşmaması için ses yalıtım uygulaması yapılmaktadır. Mekanda seslerin düzenlenmesi için akustik özellikteki ürünler kullanılmaktadır. Uygulamada birinci sınıf kalitede ve yanmaz özellikteki malzemeler kullanılmaktadır.

Tüm Akustik Sünger İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın