0212 211 00 18

|

0533 039 23 81

Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Tavan Ses Yalıtımı

Tavan Ses Yalıtımı

Ses yalıtımında en önemli noktalardan biri olan tavan ses yalıtımı uzmanlar tarafından yapılabilecek bir uygulamadır. Birden fazla ses yalıtım ürünün bir arada kullanıldığı bu uygulama genellikle yüksek alanlarda yapıldığından uygulanması da oldukça zordur. Rahatsız edici seslerin engellenmesi için tavan ses yalıtımı yapılmaktadır. Akustik düzenleme yapılması gereken mekanlarda da tavana akustik ürünler uygulanabilir. Akustik süngerler, akustik düzenleme sağlayarak seslerin daha kaliteli gelmesini sağlar ve ses karmaşasını engeller.

Asma Tavan Ses İzolasyonu

Tavan Ses Yalıtımı

Asma tavan ses yalıtımı için kullanılabilecek bir çok yol ve ürün vardır. Kumaş kaplı akustik paneller, ahşap paneller, ses bariyeri, bondeks süngerler alanın yalıtımında tek başlarına ya da birlikte kullanılabilir.

Bondex Süngerpan

Tavan Ses Yalıtımı

Kırpma sünger ve kumaşların yüksek oranda sıkıştırılmasıyla elde edilen bondeks süngerler, sesi büyük ölçüde kesme özelliğine sahip ürünlerdir. Tavan ses yalıtımı alanında oldukça fazla tercih edilmelerinin sebebi bariyerli modellerinin de olması ve sesi çok iyi kesmeleridir.

Akustik Baffle

Tavan Ses Yalıtımı

Tavan ses yalıtımında kullanılan ses yalıtım ürünlerinden biri de akustik baffle ses yalıtım ürünleridir. Tavanda hafif yapılarıyla asılabilen baffle paneller, renk seçenekleriyle hem akustik yalıtım sağlarken hem de ses yalıtımını sağlamaktadır.

Tüm Akustik Sünger İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın