0212 211 00 18

|

0533 039 23 81

Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Yanmaz Sünger Fiyatları

Yanmaz Sünger Fiyatları

Yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı akustik köpüktür. Ses yutma performansı çok iyi olan bu ürün, yüksek hava hızlarında bile herhangi bir aşınmaya maruz kalmaz. Hava içerisinde parçacıklar halinde yayılmaz.

Yanmaz Düz Akustik Ses Yalıtım Sünger Fiyatları

Yanmaz Sünger Fiyatları

Yanmaz Piramit Akustik Ses Yalıtım Süngeri Fiyatları

Akustik Sünger Fiyatları

Orta ve yüksek frekans aralığında maksimum performansta çalışan yanmaz akustik süngerler, kurşun&pvc bariyer gibi malzemelerin eklenmesi ile sesin akustik düzenlemesinde ve sesin yalıtımında yüksek performans gösterirler.

Yanmaz Yumurta Viyol Akustik Ses Yalıtım Süngeri Fiyatları

Yanmaz Sünger Fiyatı

Diğer akustik süngerler(piramit,spesiyal,labirent) gibi ses emici ve akustik düzenleme özelliği vardır.İsminde belirtildiği gibi yumurta şeklinde sünger tipidir. İçeriğindeki kimyasallar zararlı atık ihtiva etmez ve yanma sonucunda zehirli gaz çıkarmamaktadırlar. Yanmaz akustik süngerler açık hücre poliüratan ürünlere emprenyesyon yapılarak 55 kg m3 ile 100 kg m3 yoğunluk aralığında farklı form, şekil ve bariyer ilave edilerek ses yutum kabiliyetleri artırılarak üretilmektedir.

Yanmaz Spesyal Piramit Akustik Ses Yalıtım Süngeri Fiyatları

Akustik Yanmaz Sünger Fiyatları

Diğer akustik süngerler(piramit,yumurta,labirent) gibi ses emici ve akustik düzenleme özelliği vardır.İsminde belirtildiği gibi özel üretim şeklinde sünger tipidir. Alev temasında erime yapmaz fiziki yapısında deformasyon olmaz nemli ortamda küflenme yapmaz. PE köpükler 30 kg m3 ile 130 kg m3 yoğunluk aralığında üretilmektedir.

Yanmaz Labirent Akustik Ses Yalıtım Süngeri Fiyatları

Yanmaz Sünger Fiyatları

Diğer akustik süngerler(piramit,yumurta,spesiyal) gibi ses emici ve akustik düzenleme özelliği vardır.İsminde belirtildiği labirent tipinde üretim şeklinde sünger tipidir.Etkin ses yutma, esnek yapısı sayesinde uygulama kolaylığı, iklim şartları uyumluluğu kompozit laminasyonlar la titreşim önleyici performansları nedeni ile tercih edilen kapalı hücre bir yalıtım üründür.

Tüm Akustik Sünger İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın