0212 211 00 18

|

0533 039 23 81

Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Akustik Yanmaz Sünger

Akustik Yanmaz Sünger

Yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı akustik köpük mazemeden üretilen yanmaz sünger modellerimize ait detayları sayfamızda bulabilirsiniz. Ses yutma performansı çok iyi olan bu ürün, yüksek hava hızlarında bile herhangi bir aşınmaya maruz kalmaz. Hava içerisinde parçacıklar halinde yayılmaz. Orta ve yüksek frekans aralığında maksimum performansta çalışan yanmaz akustik süngerler, kurşun&pvc bariyer gibi malzemelerin eklenmesi ile sesin akustik düzenlemesinde ve sesin yalıtımında yüksek performans gösterirler. İçeriğindeki kimyasallar zararlı atık ihtiva etmez ve yanma sonucunda zehirli gaz çıkarmazlar.

Yüzey yapılarının yumurta, piramit, labirent formlarına dönüştürülerek akustik performansları arttırılır. Gürültü ihtiva eden tüm ortamlarda akustik düzenleme amaçlı, jeneratör, kompresör kabinlerinde sanayi makinelerinin kabinlerinde, havalandırma kanallarında ses sönümleyici olarak kullanılırlar. Otomotiv ve beyaz eşya sektöründe motor seslerinin yalıtımında kullanılırlar.

Akustik Yanmaz Sünger

Piramit köpük ses yalıtımlarına uygun fiyata uzun ömürlü ve yüksek performansa sahip bir üründür. Piramit köpük, eşsiz tasarımı, daha fazla yüzey alanı ile diğer kesimli köpüklere oranla daha farklı bir performans sunar. Kama köpüklerin iki taraflı yüzeyi ile karşılaştırıldığında ekstra difüzyon sağlar.

Yanmaz Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Yanmaz Sünger

Yangına karşı dayanıklıdır ve bina yönetmeliklerine uygundur. Esnektir ve bir şekle göre kesilebilir. 70"x160" arası ölçülerde tabakaları mevcuttur. Akustik verim: NRC: 0.50

Kullanım Alanları

Akustik Yanmaz Sünger

Her boyutta odalar, Kompresörler ve jeneratörler, Ses kayıt stüdyoları, Ortamdaki sesin akustiği için kullanılır Makina Dairelerinde Ses yalıtım amaçlı Jeneratör Odalarında Ses Yutum Özelliği Prova Ve Kayıt Stüdyolarında Mix Odalarında Müzik Odalarında Yanmaz Akustik Sünger - Yanmaz Ses Yalıtım Süngeri

Yanmaz Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Yanmaz Sünger

Akustik Yanmaz Süngerler : Yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı akustik köpüktür. Ses yutma performansı çok iyi olan bu ürün, yüksek hava hızlarında bile herhangi bir aşınmaya maruz kalmaz. Hava içerisinde parçacıklar halinde yayılmaz. Orta ve yüksek frekans aralığında maksimum performansta çalışan yanmaz akustik süngerler, kurşun&pvc bariyer gibi malzemelerin eklenmesi ile sesin akustik düzenlemesinde ve sesin yalıtımında yüksek performans gösterirler. İçeriğindeki kimyasallar zararlı atık ihtiva etmez ve yanma sonucunda zehirli gaz çıkarmamaktadır.

Tüm Akustik Sünger İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın