0212 211 00 18

|

0533 039 23 81

Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Yapışkanlı Piramit Sünger

Yapışkanlı Piramit Sünger

Piramit ses yalıtım süngerleri farklı renk ve boyutlarda bulunabilir nacak genel itibariyle uygulanacak yüzeye; akustik yapıştırıcı madde sürülerek yağıştırılabilmektedirler. Her ne kadar kokusuz olsalar da piramit sünger uygulamasını kendisi yapacak olanlar, bu yorucu işçilikten kurtulmak isteyebilirler. ;İşte tam da buna çözüm olarak üretmekte olduğumuz kendinden yapışkanlı piramit sünger modellerimiz sizi bu dertten kurtaracaktır.

Yapışkanlı Piramit Sünger Uygulama İşlemi

Kendinden Yapışkanlı Renkli Sünger

Akustik piramit süngerin arkasında sarı bir zarla kaplı kendinden yapışkan yüzey; üzerindeki koruyucu zar kolayca çıkarılarak, uygulamaya hazır hale getirilir. Bu işlem esnasında en çok dikkat edilmesi gereken şey; uygulama yapılacak yüzeyin pürüzsüz, temiz ve kuru olmasıdır. Akustik kendinden yapışkanlı piramit sünger üzerindeki zar sıyrıldıktan hemen sonra uygulanacak yüzeye iyice yapıştırılmalı ve üzerine, süngere zarar vermeden basınç uygulanmalıdır. Ses yalıtımı yapılacak olan duvarın tamamını piramit süngerle kaplamak için, her sünger parçası tek tek ve aralarında boşluk kalmayacak şekilde yapıştırılmalıdır.

Yapışkanlı Piramit Sünger Uygulama Alanları

Kendinden Yapışkanlı Sünger

Kendinden yapışkanlı piramit süngerler; ses yalıtımı yapılmak istenen her alanda kolaylıkla uygulanabilir, kokusuz yapıştırılma imkanıyla; çocukların bulunduğu anaokulu, hastahaneler, klinikler gibi alanlarda da alerjik etki oluşturmadan uygulanabilirler.

Tüm Akustik Sünger İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın