0212 211 00 18

|

0533 039 23 81

Barbaros bulvarı No:70 D:2 Balmumcu Beşiktaş / İstanbul – TÜRKİYE

Yumurta Viyol Sünger Fiyatları

Yumurta Viyol Sünger Fiyatları

Yumurta Viyol Sünger bir akustik ses yalıtım sünger çeşitidir. Polüretan köpükten imal edilmiş olup yanmazlık sertifikasına sahip ses yalıtım malzemesidir. Bir çok kullanım alanına sahip olup yüzeyi yumurta kutusu şeklindedir. Yanmaz akustik yumurta viyol sünger olarakta bilinir. Yumurta Viyol Süngerlerin yoğunlukları ortalama 70 dansitedir. Ortam yankı ve ses düzenlemeri için sıklıkla kullanılan akustik sünger tipidir..

Akustik Yumurta Viyol Ses Yalıtım Süngeri Özellikleri

Yumurta Viyol Sünger Fiyatları

Kendiliğinden yapışkanlı yumurta sünger modelleri elimizde mevcuttur. Talebinize göre ürünleri kendiliğinden yapışkanlı model olarak sizlere sunabiliriz. Ancak fiyat farkı olmaktadır. Ayrıca uzun ömürli bir yapıştırma için akustik sünger yapıştırıcısı olan ve en çok bizimde uygulamarda kullandığımız solüsyon ses yalıtım yapıştırıcısını önermekteyiz. Ortamdaki sesin akustiği için kullanılır Makina Dairelerinde Ses yalıtım amaçlı Jeneratör Odalarında Ses Yutum Özelliği Prova Ve Kayıt Stüdyolarında Mix Odalarında Müzik Odalarında Birçok Alanda Düşük Maliyetli Olduğundan Dolayı En Çok Tercih Edilen Ürünler Arasındadır. Profesyonel Anlamda Ortam Akustiği İçin Firmamız 2 Ve 4 Cm lik İstenilen Renkte Akustik Paneller Üretmektedir. Üzeri Kumaş Kaplı / Amerikan Kumaşı / 90 Yoğunlukta Özel camyünü / %90 ortam akustiği sağlar.

Bariyerli Yumurta Viyol Sünger

Yumurta Viyol Sünger Fiyatları

İçeriğindeki kimyasallar zararlı atık ihtiva etmez ve yanma sonucunda zehirli gaz çıkarmamaktadırlar.Bariyerli viyol yumurta süngerler güçlü ses yalıtımı istenen mekanlarda kullanılırlar hem akustik düzenlemede hemde ses izolasyonu performansı çok yüksektir. Bariyerli akustik süngerler güçlü bir ses izolasyonu sağladıkları gibi ortam akustiğinide düzenler. Yani eko, yakılanma ve gürültüyü engellemektedir. Ciddi ses yalıtım uygulamalarımızda genellikle bariyerli süngerleri kullanmaktayız. Tabiki sorunlarınıza göre malzeme kullanmaktayız bunun için önce keşif veya çözüm üretmeliyiz size uygun ses yalıtımı ve ses izolasyonu çözümleri için KAVACIK showromumuza gelebilir veya bizlere telefon ile ulaşabilirsiniz.

Akustik Yumurta Özel Kesim Sünger

Yumurta Viyol Sünger Fiyatları

Yanmaz Akustik Sünger Yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı akustik köpüktür. Ses yutma performansı çok iyi olan bu ürün, yüksek hava hızlarında bile herhangi bir aşınmaya maruz kalmaz. Hava içerisinde parçacıklar halinde yayılmaz. Orta ve yüksek frekans aralığında maksimum performansta çalışan yanmaz akustik süngerler, kurşun&pvc bariyer gibi malzemelerin eklenmesi ile sesin akustik düzenlemesinde ve sesin yalıtımında yüksek performans gösterirler.

Bariyerli Akustik Süngerlerin Genel Kullanım Alanları

Yumurta Viyol Sünger Fiyatları

Günümüz ses yalıtım ve akustik düzenleme uygulamalarında en çok kullanılan malzemedir. Esnek ve hafif yapısı sayesinde kolay uygulanır. Profil ve piramit gibi farklı kesit yapıları sayesinde artırılmış ses yutuculuk değerlerine sahiptir. Kendinden yapışkanlı tipleri ile kolay uygulama sağlar. Ses yutucu özelliğinin yanısıra bariyerli tipleri ses geçiş kaybı sağlar. Kullanım alanları şu şekildedir : JENERATÖR ODALARI - MAKİNA DAİRELERİ - KAZAN DAİRELERİ - AKUSTİK ODALAR - ASANSÖR DAİRESİ - KOMPRESÖR ODASI - HİDROFOR ODASI - ATIŞ POLİGONLARI vb. gibi mekanlarda kullanılmaktadır.

Yumurta Viyol Sünger Genel Kullanım Alanları

Yumurta Viyol Sünger Fiyatları

Yumurta Viyol süngerler yanmaz özellikte ses yalıtım süngeridir. Ses emici özelliği ile ses yalıtımı sağlmakala beraber akustik düzenleme için kullanılmaktadır. Genellikle kullanım alanları şu şekildedir : TELEVİZYON - RADYO STÜDYOSU - STÜDYO - REJİ ODASI - AKUSTİK ODALAR - MÜZİK ODASI - PROVA ODASI - BATERİ ODASI - ENSTRÜMAN ODASI - OKULLAR - HASTANELER - PİYANO - KEMAN ODASI - MÜZİKHOL vb. gibi mekanlarda kullanım alanına sahiptirler.

Tüm Akustik Sünger İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın