0216 909 12 80

|

0532 434 99 51

|

0533 039 23 81

|

Yenişehir Mah. Millet Cad. Mustafa Akyol Sok. No: 13 MVK Work Square A2 Blk. D.79 Pendik/İSTANBUL

Yumurta Viyol Sünger

Yumurta Sünger

Yumurta Viyol Sünger bir akustik ses yalıtım sünger çeşitidir. Polüretan köpükten imal edilmiş olup yanmazlık sertifikasına sahip ses yalıtım malzemesidir. Bir çok kullanım alanına sahip olup yüzeyi yumurta kutusu şeklindedir. Yanmaz akustik yumurta viyol sünger olarakta bilinir.

Yumurta Viyol Sünger polüretan köpükten imal edilmiştir. Ateşe karşı yanmazlık sertifikasına sahip ses yalıtım malzemesidir.

Akustik Yumurta Viyol Ses Yalıtım Süngeri Özellikleri

Yumurta Sünger

Ortamdaki sesin akustiği için kullanılır Makina Dairelerinde Ses yalıtım amaçlı Jeneratör Odalarında Ses Yutum Özelliği Prova Ve Kayıt Stüdyolarında Mix Odalarında Müzik Odalarında Birçok Alanda Düşük Maliyetli Olduğundan Dolayı En Çok Tercih Edilen Ürünler Arasındadır. Profesyonel Anlamda Ortam Akustiği İçin Firmamız 2 Ve 4 Cm lik İstenilen Renkte Akustik Paneller Üretmektedir. Üzeri Kumaş Kaplı / Amerikan Kumaşı / 90 Yoğunlukta Özel camyünü / %90 ortam akustiği sağlar.

Akustik Piramit Özel Kesim Sünger

Yumurta Sünger

Yanmaz Akustik Sünger Yanmaya karşı yüksek direnç sağlayan ve mükemmel ses yutum değerlerine sahip, yüksek performanslı akustik köpüktür. Ses yutma performansı çok iyi olan bu ürün, yüksek hava hızlarında bile herhangi bir aşınmaya maruz kalmaz. Hava içerisinde parçacıklar halinde yayılmaz. Orta ve yüksek frekans aralığında maksimum performansta çalışan yanmaz akustik süngerler, kurşun&pvc bariyer gibi malzemelerin eklenmesi ile sesin akustik düzenlemesinde ve sesin yalıtımında yüksek performans gösterirler. İçeriğindeki kimyasallar zararlı atık ihtiva etmez ve yanma sonucunda zehirli gaz çıkarmamaktadırlar.

Yüksek hava hızlarında bile herhangi bir aşınmaya maruz kalmamaktadır. Ses yutma ve yalıtımını sağlarlar.

ÖZELLİKLER

Yumurta Sünger Kullanım Alanları

Yanmaz olarak üretilmektedir. Temizlemeye gerek yoktur. Nemden etkilenmez ve küf tutmaz. Esnek ve hafif bir malzemedir. Farklı form ve kalınlıklarda üretilmektedir. Kendiliğinden yapışkanlı modeli mevcuttur. Epidyem ses bariyeri, düz akustik sünger ve bondex süngerpan ile birlikte kullanılabilir. Sıcaklık dayanımı -5 C -+ 100 Ses iletkenlik 0,035 W / mK Ses yutma katsayısı ?=0,30 - 1,12

Yumurta Sünger Fiyatı

Akustik Duvar Panalleri Akustik Duvar Panalleri Fiyatı Akustik Duvar Panalleri Kartelası Akustik Piramit Sünger Akustik Piramit Sünger Fiyatları Akustik Yanmaz Sünger Akustik Yanmaz Sünger Fiyatları Akustik Yumrta Sünger Akustik Yumurta Sünger Fiyatları Aküstik Sünger Fiyatları Binalrda Ses Yalıtımı Duvarda Ses Sistemleri Duvarda Ses Yalıtımı Duvarlarda Ev Ses Izolasyonu Evlerde Ses Yalıtımı Jenarötör Odası Ses Izolasyonu Jenarötör Odası Ses Yalıtım Oda Ses Izolasyonu Piramit Üsnger Ses Izolasyonu Ses Yalıtımı Tam Yanmaz Sünger Yumurta Sünger Yumurta Sünger.

Tüm Akustik Sünger İhtiyaçlarınız İçin Bizi Arayın